Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

Seni on paljud Apple’i tehnikat kasutavad Eesti ettevõtted pidanud lahendama keerukaid mõistatusi rakenduste soetamisel või ostetud Apple’i tehnika konfiguratsiooni ja tsentraliseeritud tarkvarainstallimise automatiseerimisel. Nüüdsest ei ole see enam probleem. Teenust Apple Business Manager saavad nüüd kasutada ka Eesti ettevõtted ja organisatsioonid.


Apple Business Manager on ohutute internetivahenditega kättesaadav tööriist, mis on mõeldud iPhone’i, iPadi, Maci arvuteid ja Apple’i teleseadmeid kasutavatele ettevõtetele ja organisatsioonidele. Selle abil pääsevad ettevõtete IT-administraatorid organisatsioonide sisesüsteemidesse, saavad kasutada seadmete üldjuurutust (ingl. deploy), osta vajalikul hulgal tarkvaralitsentse, luua ja hallata kasutajate kontosid ja neile antud juurdepääsuõiguseid ning teha kõike seda ühes portaalis.

Uus ärisuunitlusega Apple’i teenus on ühildatav kolmandate osapoolte seadmejuhtimise MDMi (ingl mobile device management) lahendustega, isegi kui ettevõttes kasutatakse arvutite ja mobiilseadmete juhtimiseks eri lahendusi. Ettevõtted võivad Apple Business Manageri kasutada nii värskelt soetatud Apple’i tehnika kui ka varem (alates 1. märtsist 2011) ostetud Apple’i seadmetega.

Äriotstarbeline Apple ID on loodud ettevõtete jaoks. See nullib seni äriorganisatsioonides esinenud riski, et ettevõttest lahkuvad IT-haldurid võtavad kaasa ka nende isikliku Apple ID-ga seotud ettevõtte süsteemiõigused ja soetatud rakendused.

Kui ettevõttesse saabuvad tellitud Apple’i seadmed, võivad kasutajad need ilma IT-osakonna töötajate vahetu osaluseta ise installida. Maci arvuti kasutajal piisab selle sisselülitamisest, meelepärase süsteemikeele ja klaviatuuritüübi valimisest ning Wi-Fi võrku ühendumisest. Kui need lihtsad, isegi kogenematu kasutaja jaoks õpitavad sammud on tehtud, installitakse kogu seadmele ette nähtud tarkvara arvutis automaatselt. Tänu Apple Business Manageri ja MDMi tandemile sujub Apple’i seadmete paigaldus ettevõttes kiiremini ning IT-osakonna töötajad ei pea süsteemi ja vajalikku tarkvara igale arvutikasutajale individuaalselt installima. Peale ettevõtte seadmete tsentraliseeritud juhtimise ja nende inventeerimise loob see Apple’i ärilahendus võimaluse optimeerida IT-osakonna tööd ja sellega seotud kulusid.

 

Loe, kuidas Pipedrive uuest teenusest kasu lõikab >

 


Teenuse kasutamiseks peab klient looma Apple kodulehel Apple Business konto. Programm puudutab ettevõttele ostetud seadmeid alates 2011. aastast. Programmiga saab liita vaid Valgest Klaarist soetatud seadmeid. 18.10.2018 saadetud Valge Klaari uudiskirjas oli refereeritud Digitarga samateemalist artiklit. Digitarga Apple Business Manager artiklit on võimalik lugeda siin.Tekkis huvi? Võta ühendust:

* Nõutud väljad

 

Meie kliendid

 
Krister Haav - Tegevjuht.
"Head tooted, kiired tarned, meeldiv teenindus - mida enamat veel tahta?"

Riina Einberg - Administratsiooni juht.
“Kõik sujub, teenindus on sõbralik ja kiire ning erisoovidele leitakse alati lahendus.”

 
Anu Lõhmus - Tegevjuht.
“Tehnikakauged inimesed aidatakse uute seadmetega kiiresti sõbrunema ja need enda kasuks tööle panema. Usun, et jagame Valge Klaariga mitmeid väärtusi – soovime oma klientidest aru saada ja pakkuda nende vajadustele vastavaid lihtsaid ja toimivaid lahendusi.“

Pärtel Vurma - Partner.
"Mulle meeldib, kui saan tegeleda oma põhitegevusega ja võin julgelt usaldada kõik sellesse mittepuutuvad teemad partneritele, kes on samasugused tippspetsialistid oma valdkonnas nagu Velvet on disainis."