Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

Tootekood: 10EBO8301

39,90 €
KauplusLaoseis
Tartu mnt 50aLaos
Mustamäe tee 3ALaos
Kirjeldus

Detailid

Saa parem ülevaade oma kodu energiatarbimisest Eve Energy ja sellega kaasneva iOS rakenduse abil. Näed kohe, kui palju energiat Sinu seadmed tarbivad ning saad need puudutuse või Siri abil sisse või välja lülitada. Kasutades ära Apple'i revolutsioonilist HomeKit-tehnoloogiat, pakub Eve võrratut kasutusmugavust, täiustatud turvalisust ja tihedat integratsiooni Siriga. Eve Energy ühendub otse teie iPhone'i või iPadiga, kasutades Bluetooth Smart tehnoloogiat. 

Ela targemalt, teades rohkem kohast, millest enim hoolid. Eve Energyga lülitad oma seadmed Siri abil või lihtsa puudutusega sisse või välja ning näed kohe, kui palju energiat seadmed kasutavad. Näe kogu oma energiatarbimist ühekorraga ja vaata ilusaid graafikuid päeva, kuu või aasta kaupa. Kogu teadmisi, mis aitavad Sul parandada mugavust ja muuta kodu targemaks. 

Kasuta oma iPhone'i, iPadi või iPod touchi Sirit, et juhtida Eve Energyga ühendatud seadmeid vaid oma häälega. 

Anna oma kodustele seadmetele nimi, grupeeri neid ja loo stseene, et juhtida mitut kodu seadistust ühe sammuga. 

Eve ühendub otse iPhone'i või iPadiga, kasutades Bluetooth Smart tehnoloogiat, ilma keerulise WiFi seadistamiseta või täiendavate seadmeteta. 

Tahad kodu Sinu saabumiseks valmis seada? Kontrolli Eve Energy’t isegi siis, kui oled kodust eemal. Sul on vaja vaid Apple TV-d ja oledki valmis seadmeid eemalt sisse ja välja lülitama, oma lemmikstseeni käivitama või oma kodu olekut ühe pilguga kontrollima. 

Eve Energy on loodud selleks, et muuta teie kodu nutikamaks, mitte keerulisemaks. Energiatõhus Bluetooth Smart tehnoloogia tagab usaldusväärse töö ilma WiFit mõjutamata. Ja kuna Eve Energy ei sekku seega teiste traadita seadmete töösse, saad tegelikult tarbida vähem energiat, mitte rohkem.

Esita küsimus

Küsi lisainfot

* Nõutud väljad