Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.





Revolutsiooni eeldusteks on see, et ühed ei taha enam nii edasi elada ning teised ei saa enam nii edasi elada nagu vanasti.

Aastal 2012 oli täpselt selline aeg, kus tollased tippjuhid ei tahtnud enam niimoodi tööd teha ning spetsialistid ei saanud enam niimoodi arvuteid kasutada, nagu nad oleks tahtnud. Kui kõik kokku lugeda, siis saime umbes kuu aja jooksul 75 küsimust: "Miks te enda Apple hoolduskeskust ei tee?". Ning sütikuks sai midagi nii lihtsat nagu wifi kaart. Nimelt ühel Klaari asutajal oli seda vaja ning teisel oli seda pakkuda. Nii otsustatigi, et tehakse firma, kuhu tahaks ja saaks oma arvuti hooldusesse viia ning kui midagi uut vaja, siis julgeks sealt osta. Avamispeol oli enamik neist 75 küsijast kohal õnnitlemas, tänaseks päevaks on meil juba üle 5000 ärikliendi ning lugematult erakliente, kellele pakume nii äri- kui esimese klassi teenust.

Valge Klaari esindussalong profi- ja ärikliendile avati 2012. aasta veebruaris Tallinna kesklinnas, Tartu mnt 50a, kus pakutakse kogu Apple tootevalikut ning ka hooldus- ja remonditeenust.

Salongis töötab lisaks müügikonsultantidele viis Apple poolt sertifitseeritud hooldustehnikut, mis teeb salongist ühe suurima Apple hoolduskeskuse Baltikumis. E-poes pakume Apple süle- ja tahvelarvuteid, telefone, lisaseadmeid ning aksessuaare.

Hooldus

Tartu mnt hoolduskeskuse juht

Jüri Saks

Email:  jyri@valgeklaar.ee 
Telefon: +372 618 0099

Sertifikaadid:
Apple Certified Macintosh Technician
Apple Certified iOS Technician

Mustamäe tee hoolduskeskuse juht

Ott Tamberg

Email: ott@valgeklaar.ee
Telefon: +372 618 0099

Sertifikaadid:
Apple Certified Macintosh Technician
Apple Certified iOS Technician

Apple tehnik

Ken Salström

Email:  ken@valgeklaar.ee 
Telefon: +372 618 0099

Sertifikaadid:
Apple Certified iOS Technician
Apple Certified Macintosh Technician

Apple tehnik

Pavel Tšeretšukin

Email:  pavel@valgeklaar.ee 
Telefon: +372 618 0099

Sertifikaadid:
Apple Certified iOS Technician

Apple tehnik

Jürgen Tooming

Email: tooming@valgeklaar.ee
Telefon: +372 618 0099

Sertifikaadid:
Apple Certified Macintosh Technician
Apple Certified iOS Technician

Apple tehnik

Rain Amur

Email: rain@valgeklaar.ee
Telefon: +372 618 0099

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional

Sertifikaadid:
Apple Certified iOS Technician

Apple tehnik

Brett Müller

Email: brett@valgeklaar.ee
Telefon: +372 618 0099

Sertifikaadid:
Apple Certified iOS Technician

Sertifikaadid:
Apple Certified Macintosh Technician

Hoolduse assistent

Gajane Stepanyan

Email: gajane@valgeklaar.ee
Telefon: +372 618 0099

Teenindus ja müük

Mustamäe tee 3A juhataja

Anna Arr

Email: anna@valgeklaar.ee
Telefon: +372 618 0099

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional
Apple Certified iOS Technician

Tartu mnt 50A juhataja

Triinu-Lisette Uuspõld

Email: triinu@valgeklaar.ee
Telefon: +372 618 0099

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional
Apple Certified iOS Technician

Apple müügispetsialist

Virkko Johanson

Email: virkko@valgeklaar.ee
Telefon: +372 618 0099

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional
Apple Certified iOS Technician

Apple müügispetsialist

Aleksandra Dunajeva

Email: aleksandra@valgeklaar.ee
Telefon: +372 618 0099

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional
Apple Certified iOS Technician

Apple müügispetsialist

Janely Krasnikov

Email: janely@valgeklaar.ee
Telefon: +372 618 0099

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional
Apple Certified iOS Technician

Apple müügispetsialist

Kevin Eichenberg

Email: kevin@valgeklaar.ee
Telefon: +372 618 0099

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional

Apple müügispetsialist

Viktoria Plotnikova

Email: viktoria.plotnikova@valgeklaar.ee
Telefon: +372 618 0099

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional

Apple klienditugi

Kaia Piho

Email: kaia@valgeklaar.ee
Telefon: +372 618 0099

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional
Apple Certified iOS Technician

Apple klienditugi

Laura Rüngas

Email: laura@valgeklaar.ee
Telefon: +372 618 0099

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional

Apple klienditugi

Viktoria Ränisoo

Email: viktoria@valgeklaar.ee
Telefon: +372 618 0099

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional

Apple klienditugi

Mark Tkatšuk

Email: mark@valgeklaar.ee
Telefon: +372 618 0099

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional

Apple klienditugi

Jelizaveta Zaitseva

Email: jelizaveta@valgeklaar.ee
Telefon: +372 618 0099

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional

Ärikliendi meeskond

Ärikliendimeeskonna juht

Martin Muttik

Email: martin@valgeklaar.ee
Telefon: +372 511 9639

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional

Koostööpartnerite müügijuht

Peep Jürs

Email: peep@valgeklaar.ee
Telefon: +372 5340 6346

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional

Ärikliendihaldur

Indrek Normak

Email: indrek@valgeklaar.ee
Telefon: +372 5385 3453

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional

Ärikliendihaldur

Mihkel Ansper

Email: mihkel@valgeklaar.ee
Telefon: +372 5399 3663

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional

Ärikliendihaldur

Taivo Liiva

Email: taivo@valgeklaar.ee
Telefon: +372 54110228

B2B assistent

Liisi Linnam

Email: liisi@valgeklaar.ee
Telefon: +372 601 3730

Tehniline konsultant

Vallo Teppe

Email: vallo@valgeklaar.ee
Telefon: +372 618 0099

Sertifikaadid:
Apple Certified Macintosh Technician
Apple Certified Sales Professional
Apple Certified Support Professional

Kontor

Hoolduse juht

Rauno Peets

Email: rauno@valgeklaar.ee
Telefon: +372 618 0099

Sertifikaadid:
Apple Certified Macintosh Technician
Apple Certified iOS Technician
Apple Certified Sales Professional
Certified IPC specialist

Arendusjuht

Marko Tamm

Email: marko@valgeklaar.ee

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional

E-kaubanduse juht

Rene Peekmann

Email: rene@valgeklaar.ee

Turundusjuht

Maarja Nigol

Email: maarja.nigol@valgeklaar.ee

E-poe projektijuht

Liisa-Andra Lohu

Email: andra@valgeklaar.ee