Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.





Revolutsiooni eeldusteks on see, et ühed ei taha enam nii edasi elada ning teised ei saa enam nii edasi elada, nagu vanasti.

Aastal 2012 oli täpselt selline aeg, kus tollased tippjuhid ei tahtnud enam niimoodi tööd teha ning spetsialistid ei saanud enam niimoodi arvuteid kasutada, nagu nad oleks tahtnud. Kui kõik kokku lugeda, siis saime umbes kuu aja jooksul 75 küsimust: "Miks te enda Apple hoolduskeskust ei tee?". Ning sütikuks sai midagi nii lihtsat nagu wifi kaart. Nimelt ühel Klaari asutajal oli seda vaja ning teisel oli seda pakkuda. Nii otsustatigi, et tehakse firma, kuhu tahaks ja saaks oma arvuti hooldusesse viia ning kui midagi uut vaja, siis julgeks sealt osta. Avamispeol olid enamus neist 75-st küsimuse küsijast kohal õnnitlemas, tänaseks päevaks on meil juba üle 5000 ärikliendi ning lugematult erakliente, kellele pakume nii äri- kui esimese klassi teenust.


Valge Klaar esindussalong profi- ja ärikliendile avati 2012. aasta veebruaris Tallinna kesklinnas, Tartu mnt 50a, kus pakutakse kogu Apple tootevalikut ning ka hooldus- ja remonditeenust.

Salongis töötab lisaks müügikonsultantidele viis Apple poolt sertifitseeritud hooldustehnikut, mis teeb salongist ühe suurima Apple hoolduskeskuse Baltikumis. E-poes pakume Apple süle- ja tahvelarvuteid, telefone, lisaseadmeid ning aksessuaare.

Hooldus

Hoolduse juht

Rauno Peets

Email: rauno@valgeklaar.ee
Telefon: +372 5681 1570

Sertifikaadid:
Apple Certified Macintosh Technician
Apple Certified iOS Technician
Apple Certified Sales Professional
Certified IPC specialist

Apple tehnik

Ott Tamberg

Email: ott@valgeklaar.ee
Telefon: +372 618 0099

Sertifikaadid:
Apple Certified Macintosh Technician
Apple Certified iOS Technician

Apple tehnik

Ken Mätas

Email:  ken@valgeklaar.ee 
Telefon: +372 618 0099

Sertifikaadid:
Apple Certified iOS Technician

Apple tehnik

Jüri Saks

Email:  jyri@valgeklaar.ee 
Telefon: +372 618 0099

Sertifikaadid:
Apple Certified iOS Technician

Apple tehnik

Pavel Tšeretšukin

Email:  pavel@valgeklaar.ee 
Telefon: +372 618 0099

Sertifikaadid:
Apple Certified iOS Technician

Apple hoolduse assistent

Sandra Ruul

Email: sandra@valgeklaar.ee
Telefon: +372 618 0099

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional

Teenindus ja müük

Teenindusjuht

Tiina Nõulik

Email: tiina@valgeklaar.ee
Telefon: +372 601 3730

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional

Tehniline konsultant

Ivo Lillemaa

Email: ivo@valgeklaar.ee
Telefon: +372 601 3730

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional

Apple müügispetsialist

Anna Arr

Email: anna@valgeklaar.ee
Telefon: +372 601 3730

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional

Apple müügispetsialist

Kaia Piho

Email: kaia@valgeklaar.ee
Telefon: +372 601 3730

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional

Apple müügispetsialist

Georgi Son

Email: georgi@valgeklaar.ee
Telefon: +372 601 3730

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional

Apple klienditugi

Angelika Hõbesalu

Email: angelika@valgeklaar.ee
Telefon: +372 601 3730

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional

Apple klienditugi

Laura Ubei-Kon

Email: laura@valgeklaar.ee
Telefon: +372 601 3730

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional

Ärikliendi meeskond

Ärikliendimeeskonna juht

Martin Muttik

Email: martin@valgeklaar.ee
Telefon: +372 511 9639

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional

Koostööpartnerite müügijuht

Peep Jürs

Email: peep@valgeklaar.ee
Telefon: +372 5340 6346

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional

Tehniline konsultant

Vallo Teppe

Email: vallo@valgeklaar.ee
Telefon: +372 618 0099

Sertifikaadid:
Apple Certified Macintosh Technician
Apple Certified Sales Professional
Apple Certified Support Professional

Ärikliendihaldur

Indrek Normak

Email: indrek@valgeklaar.ee
Telefon: +372 5385 3453

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional

Ärikliendihaldur

Mihkel Ansper

Email: mihkel@valgeklaar.ee
Telefon: +372 5399 3663

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional

Ärikliendihaldur

Tairi Treter

Email: tairi@valgeklaar.ee
Telefon: +372 5300 6213

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional

Kontor

Tegevjuht, juhatuse liige

Marko Kärner

Email: marko.karner@valgeklaar.ee
Telefon: +372 529 9559

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional

Logistik/ostujuht, juhatuse liige

Marko Tamm

Email: marko@valgeklaar.ee
Telefon: +372 601 3730

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional

E-kanalite juht

Rene Peekmann

Email: rene@valgeklaar.ee
Telefon: +372 504 5048

Apple teenindusspetsialist

Liisi Linnam

Email: liisi@valgeklaar.ee
Telefon: +372 601 3730