Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.


Tähelepanu!

Kõik töötoad on ajutiselt tühistatud. Vabandame ebamugavuste pärast. 
Lisainfo saamiseks palun kirjutage koolitused@valgeklaar.ee või helistage +372 6180099. 

 

OSMO Play tasuta arendav töötuba.

Suurepärane võimalus iPad lapse arengu jaoks tööle panna. Ja neile see meeldib!

Tule ise või koos lapsega. Anname kasutamiseks iPadi ja OSMO lahenduse ning näitame mida kõike põnevat teha saab. Laps saab edaspidi mängimisega iseseisvalt hakkama, tehes seda maksimaalselt arendaval viisil.

Õpi numbreid, sõnu, joonistamist, programmeerimise aluseid, muusika loomist, inglise keelt ja seda kõike traditsioonilisel viisil, füüsiliste mänguasjadega.

Ekraan ja mängulisus on parim viis lastel õppida ja koos käelise tegevusega OSMO näol arenevad lapsed kõige kiirem. OSMO mängud koos iPadiga toetavad lastele kriitlist motoorika -ja kongnitiivset arengut ja on lastele sama põnevad kui Mindcraft, Granny või muu populaarne mäng.

Asukoht: Mustamäe tee 3A
Toimumisaeg: Iga kolmapäev kell 16.30.
Kestvus: 1h
Hind: Tasuta

 


 

Family Sharing tasuta töötuba.

Peredele 1-5 kasutajat kes soovivad lihtsat ja soodsamalt kasutada Apple iPhone/iPad võimalusi pereringis.

Apple seadmed suhtlevad omavahel ideaalselt. Sama on võimalik teha ka perekonnas. Jaga perekonnas äppe, pilvemahtu, muusikat, pilte. Saad alati tuvastada lapse asukoha, määrata ekraanikasutuse piirangud, äppide kasutamise ja allalaadimise reeglid ja palju muud.

Kui oled pere organisaator tule ise või koos pereliikmega. “Family Sharing” seadistamiseks on vajalik üks inimene, kes saab kõik teised lisada, määrata reeglid, anda nõusolekuid äppide laadimiseks ja ühise mahu kasutamiseks.

Töötoa viib läbi Apple sertifitseeritud tehnik.

Asukoht: Mustamäe tee 3A
Toimumisaeg: Iga neljapäev kell 16.30.
Kestvus: 1h
Hind: Tasuta