Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.





Müük: +372 6013730 | Hooldus: +372 6180099

Ostukorvis pole tooteid.

Klaar OÜ on 2011 aastal asutatud Apple ametlik edasimüüja, kes opereerib „Valge Klaar“ kaubamärgi all Apple müügi ja hooldussalonge. „Valge Klaar“ esindussalong profi- ja ärikliendile avati 2012 aasta veebruaris Tallinna kesklinnas, Tartu mnt 50a, kus pakutakse kogu Apple tootevalikut ning ka hooldus- ja remonditeenust. Salongis töötab lisaks müügikonsultantidele viis Apple poolt sertifitseeritud hooldustehnikut, mis teeb salongist ühe suurima Apple hoolduskeskuse Baltikumis. „Valge Klaari“ e-poes pakume Apple süle- ja tahvelarvuteid, telefone, lisaseadmeid ning aksessuaare.

Hooldus

Apple hooldustehnik

Vallo Teppe

Email: vallo@valgeklaar.ee
Telefon: +372 6180099

Sertifikaadid:
Apple Certified Macintosh Technician
Apple Certified Sales Professional
Apple Certified Support Professional

Apple hooldustehnik

Jüri Saks

Email: jyri@valgeklaar.ee 
Telefon: +372 6180099

Sertifikaadid:
Apple Certified iOS Technician

Apple hooldustehnik

David Fender Lillemäe

Email: david@valgeklaar.ee
Telefon: +372 6180099

Sertifikaadid:
Apple Certified Macintosh Technician

Müük

Apple müügispetsialist

Tiina Nõulik

Email: tiina@valgeklaar.ee
Telefon: +372 6013730

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional

Apple müügispetsialist

Ivo Lillemaa

Email: ivo@valgeklaar.ee
Telefon: +372 6013730

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional

Kontor

Tegevjuht, juhatuse liige

Marko Kärner

Email: marko.karner@valgeklaar.ee
Telefon: +372 5299559

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional

Apple hoolduse juht

Rauno Peets

Email: rauno@valgeklaar.ee
Telefon: +372 56811570

Sertifikaadid:
Apple Certified Macintosh Technician
Apple Certified Sales Professional
Certified IPC specialist

Logistik/ostujuht

Marko Tamm

Email: marko@valgeklaar.ee
Telefon: +372 6013730

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional

Juhatuse liige

Siim Tempel

Email: siim@valgeklaar.ee
Telefon: +372 56686137

Sertifikaadid:
Apple Certified Macintosh Technician
Apple Certified Sales Professional
Deploying Mac in Business
Deploying iPhone & iPad in Business

Juhatuse liige

Heiti Kender

Email: heiti@valgeklaar.ee
Telefon: +372 6180099

Sertifikaadid:
Apple Certified Macintosh Technician
Apple Certified Sales Professional