Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.





Klaar OÜ on 2011 aastal asutatud Apple ametlik edasimüüja, kes opereerib „Valge Klaar“ kaubamärgi all Apple müügi ja hooldussalonge. „Valge Klaar“ esindussalong profi- ja ärikliendile avati 2012 aasta veebruaris Tallinna kesklinnas, Tartu mnt 50a, kus pakutakse kogu Apple tootevalikut ning ka hooldus- ja remonditeenust. Salongis töötab lisaks müügikonsultantidele viis Apple poolt sertifitseeritud hooldustehnikut, mis teeb salongist ühe suurima Apple hoolduskeskuse Baltikumis. „Valge Klaari“ e-poes pakume Apple süle- ja tahvelarvuteid, telefone, lisaseadmeid ning aksessuaare.

Hooldus

Tehniline konsultant ja koolitaja

Vallo Teppe

Email: vallo@valgeklaar.ee
Telefon: +372 618 0099

Sertifikaadid:
Apple Certified Macintosh Technician
Apple Certified Sales Professional
Apple Certified Support Professional

Apple hooldustehnik

Ken Mätas

Email:  ken@valgeklaar.ee 
Telefon: +372 618 0099

Apple hooldustehnik

David Fender Lillemäe

Email: david@valgeklaar.ee
Telefon: +372 618 0099

Sertifikaadid:
Apple Certified Macintosh Technician
Apple Certified iOS Technician

Apple hooldustehnik

Ott Tamberg

Email: ott@valgeklaar.ee
Telefon: +372 618 0099

Sertifikaadid:
Apple Certified Macintosh Technician
Apple Certified iOS Technician

Apple hoolduse assistent

Kadi Meressaar

Email: kadi@valgeklaar.ee
Telefon: +372 618 0099

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional

Müük

Apple müügispetsialist

Tiina Nõulik

Email: tiina@valgeklaar.ee
Telefon: +372 601 3730

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional

Apple müügispetsialist

Ivo Lillemaa

Email: ivo@valgeklaar.ee
Telefon: +372 601 3730

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional

Apple müügispetsialist

Georgi Son

Email: georgi@valgeklaar.ee
Telefon: +372 601 3730

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional

Apple müügispetsialist

Anna Arr

Email: anna@valgeklaar.ee
Telefon: +372 601 3730

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional

Apple teenindusspetsialist

Liisa-Andra Lohu

Email: andra@valgeklaar.ee
Telefon: +372 601 3730

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional

Apple ärikliendi konsultant

Peep Jürs

Email: peep@valgeklaar.ee
Telefon: +372 5340 6346

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional

Apple ärikliendi konsultant

Martin Muttik

Email: martin@valgeklaar.ee
Telefon: +372 511 9639

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional

Apple ärikliendi konsultant

Indrek Normak

Email: indrek@valgeklaar.ee
Telefon: +372 5385 3453

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional

Apple müügitugi

Angelika Hõbesalu

Email: angelika@valgeklaar.ee
Telefon: +372 601 3730

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional

Kontor

Tegevjuht, juhatuse liige

Marko Kärner

Email: marko.karner@valgeklaar.ee
Telefon: +372 529 9559

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional

Apple hoolduse juht

Rauno Peets

Email: rauno@valgeklaar.ee
Telefon: +372 5681 1570

Sertifikaadid:
Apple Certified Macintosh Technician
Apple Certified Sales Professional
Certified IPC specialist

Logistik/ostujuht, juhatuse liige

Marko Tamm

Email: marko@valgeklaar.ee
Telefon: +372 601 3730

Sertifikaadid:
Apple Certified Sales Professional